Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak hogy ne ájuljak...

Mit csináljak hogy ne ájuljak el a fogászaton?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon nem birom se a vérzéseket se az akármilyen beavatkozásokat és csúnya dolgokat.

Fogászaton is az első 3 percben mikor fújja a fogam meg tömi meg stb akkor még semmi mert eltudom terelni a gondolatomat kb 3 percen keresztül. De utána elkezd homályosodni minden. Ekkor már az aszisztens rögtön nyitja az ablakot mikor gondolom észreveszio hogy elkezdek fehéredni vagy valami. Mit próbáljak tenni hogy ne legyen semmi ilyen bajom? El nem ájultam még sosem. De elkezdek izzadni is mint az állat. Úgy áll az ágy hogy az ablakon néz ki az ember az utcára mikozben fekszik benne. De 3-4 perc után elkezd homályosodni a kép meg izzadok meg nagyon melegem lesz. És nem látok ki az ablakon.


2015. jan. 23. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét például.De amúgy az elég rossz lehet, ha fekve kezeli a fogat.Lehet, hogy az a baj.Vagy lehet, hogy az érzéstelenítő miatt van.Van, aki elájul tőle mert leviszi a vérnyomást, esetleg allergiás rá.Tehát lehet, hogy másfajta érzéstelenítő kellene.Amúgy meg ha olyan kezelésre mész, amit már ismersz és tudod hogy nem fáj annyira, túlélhető akkor az vigasztaljon és ne parázz.
2015. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zene tenyleg jo. Meg nyugtasd magad
2015. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én légzéstechnikát alkalmazok. Figyelek a légzésemre...
2015. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A zene az mindig szól a fogorvosnál rádión :D

Nem az érzéstelenítő vagy ilyesmi a probléma. Hanem maga az érzés a tudat stb. Hogy ott nyúkál a számban és repül a fog ahogy fúrja meg ilyesmik. Aztán esetleghogy ugye rápakol ilyen olyan szerkezetet a fogamra hogy ne torjön szét mikor betömi meg stb. A töméstől is. Mindentől rosszul leszek ilyenkor.

Multkor nem.is furta meg semmi ilyesmi. Erzestelenito sem volt. Csak kitisztítottam meg valamit pakolt bele meg próbatömést rakott rá és már akkor rosszul lettem

Az ágy az nem vízszintes ágy. Hanem nem is szék. Teljesen belefekszek. de szerintem olyan 45 fokos lehet a háttámla.

2015. jan. 23. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
vhol fogászaton filmet is nézhetsz. :) kapsz egy ilyen szemüveget amibe olyat nézel amit akarsz. vihetsz magaddal pendrájvot :P
2015. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, pedig tudom, hogy nem fáj. Enni ettél előtte rendesen? Lehet a vérnyomásod vagy a vércukorszinted ugrik le hirtelen. Vagy nem tudom. Én ráadásul pánikbeteg is vagyok, úgyhogy egy élmény lehet engem kezelni.. :D
2015. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom hogy nem fáj. De mégsem birom.
2015. jan. 24. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!