Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet valahol kapni/beszerezni...

Lehet valahol kapni/beszerezni olyan kis tükröt, amivel a fogászaton nézik a fogainkat? Otthonra kellene, de csak az a kis tükör hosszú nyéllel.

Figyelt kérdés

azért kellene, mert van két fogam, bal felső kvadráns (5. és 6. között), ahová mindig beszorul az étel, de olyan furcsa fájós is az ínyem ott. meg akarom nézni közelebbről (fogselymezek is amúgy, de hiába, asszem be van gyulladva az ínyem ott)


és hátul a két felső bölcsességfogam is furán néz ki, azt is meg szeretném én magam nézni otthon a tükör előtt

(de amúgy is érdekelnek a fogaim)


ehhez kellene olyan kis fogászati tükröcske, hogy én is jól lássam mindent

de csak a tükör, a bökők nem! :D


köszi



2014. dec. 28. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt lehet kapni igen olcsón. Mondjuk a szállítás 1500 ft. :S


Nekem is kellene, én is mindig a fogamat nézegetem. De azért fogorvos nem leszek. :)

2014. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]

2014. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik fogászati anyagokat és eszközöket árusító boltban. Esetleg sima orvosi eszközös boltban is.
2014. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jan. 3. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!