Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan hogy altatásban...

Létezik olyan hogy altatásban húznak ki fogat?

Figyelt kérdés
Fent 2 db nagyon rossz fogam van, az egyiket még éppen ki lehetne húzni, de a másik már teljesen le van törve. Gondolom azt már kivésnék, de félek az ilyenektől. Nem kell leírni, hogy miért vártam eddig Vele, stb. ... Tapasztalatokat kérek, volt e már valakinek ilyen? Illetve mennyibe kerül? Pontosan mit csinálnak. Debrecenben van e ilyenre lehetőség? Előre is köszönöm.
2014. aug. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. A fogászati klinikát keresd fel.
2014. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha értelmi fogyatékos vagy, akkor ingyenes, de ha nem, akkor jó mélyen a pénztárcádba kell nyúlni, olyan 70 ezer az altatás, és plusz a fogeltávolítás.
2014. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges az altatás, nekem is két fogamból alig volt már valami, az én fogorvosaim kiszedték, az egyik fájt eléggé mert ciszta is volt, a másik egyáltalán nem. Nekem nem vésték pedig tényleg szinte a 90%-át elfedte az ínyem. Szerintem ne félj :) az én fogorvosomnál egy foghúzás 10ezer forint, ha operálni kellene, akkor 30. az altatás 100ezer. De nekem megmentett gyökérkezeléssel egy olyan fogamat a dokim amiből szintén kb semmi sem volt, csak az még olyan helyen volt hogy ha mosolygok látszott volna hogy hiányzik, azt megmentette, koronával gyökérkezeléssel együtt az volt, majdnem 100ezer, de nekem megérte mert leglaább megtarthattam a fogam. Sajnos az altatásról nem tudok sokat, mert még nem volt benne részem, de hidd el felesleges. Ha jó a fogorvos, akkor vigyáz rád, és nem lesz semmi baj. Én évekig nem voltam fogorvosnál de akikhez most járok, valami hihetetlen emberek, nagyon kedvesek megnyugtatnak, semmi szükség más egyéb dologra. Igaz budapesti rendelő de ha írsz szivesen megírom kihez járok.
2014. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem jársz vele jól. altatásban vannak a legroszabb negatív tapasztalatok. ha bajt érzel nem tudsz szólni.... álkapocstörés stb...
2014. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!