Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó mennyibe...

Éjszakai fogszabályzó mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Már évek óta mondják a sulis fogászaton, hogy fogszabályzó javasolt. Arra gondoltam, hogy esetleg egy éjszakai is lehet, hogy jó lenne. Elvileg nem olyan súlyos csak pár fogam (kb. 5-6) olyan amire tényleg ráférne a fogszabályzás. Nagyjából ez mennyibe kerülne? De alsó és felső álkapcsra is kellene. 13/L

2014. aug. 6. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség az éjszakai, még ilyen kevés fognál is. Nekem is alig volt vele gond, de csak engem zavart, senki sem értette, hogy miért kell nekem fogszabályzó (nekem nem tetszett, torlódott egy kicsit), mégis állandót rakattunk be.

Amúgy 15-15 ezer forint, de attól függ, hogy hol.

2014. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy milyen fajta fogszabályzóra lesz szükséged, a szakorvos fogja megmondani. Ha pedig már többször is mondták, hogy menj el, akkor szerintem ne várjatok vele, én is ebbe a hibába estem, egy évvel később mentünk csak el, viszont nem gondolta volna akkor még senki, hogy az én helyzetem nem lesz egyszerű. Bár ez most nem téma, mindegy is, csak tényleg arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy ne halogasd, egyébként is jobb ha minél előbb kezelik a fogaidat. Az árát az éjszakainak nem tudom egyébként, nekem beragasztott van a felsőn, de mivel te is 18 év alatt vagy, támogatott a fogszabályzás, nem kell csillagászati árakban gondolkodni (nekem a felsőre a beragasztott huszonpár ezer volt, nem tudom pontosan). Mondjuk ha maszek rendelőbe mész ott biztosan drágább.
2014. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.. Minél hamarabb elmegyünk. ;)
2014. aug. 6. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

az éjszakai gagyi, rögzített javasolt. most, hogy még csak 13 vagy, sokkal olcsóbban (10ed annyiért) megússzák a költségeket a szüleid.

plusz a torlódott fogak könnyebben romlanak is, az is sokba kerül hosszú távon... szóval, hajrá.

2014. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!