Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Nekem így jó...

Mit tegyek? Nekem így jó ahogy van, de nem esztétikus.

Figyelt kérdés

A fogaim össze vissza álnak, de nem akarok fogszabályzót. Másképp nincs semmi bajuk, nem lyukasak még csak nem is fájnak(eddig kétszer ha fájt a fogam). Még senki sem mondta, hogy milyen csurukak de gondolom csak azért, hogy ne sértsenek meg. Nem akarom, hogy a fogorvos fölöslegesen matasson velük, mert egyszer volt egy enyhén lyukas (nem fájt) fogam és a doki addig mind kezelte amíg annyira kezdett fájni, a vége pedig az lett, hogy ki kellett húzza. Szal a lényeg, hogy nekem rendben van így is, csak kicsit gátlásom van a lányok szempontjából.

20 fiú.


2010. jan. 9. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha majd fontossá válik megcsináltatod. Akkor majd lehet, hogy bánni fogod, hogy nem előbb vágtál bele. Ha saját tükörképed nem is zavar, lehet, hogy lesz egy lány, akinek úgy jobban tetszenél :) Ha nem lesz ilyen, akkor egyszerűen örülj annak, hogy egészségesek.
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, most tulajdonképpen mi a kérdés? Ha a fogaid össze-vissza állnak azon csak a fogszabályzó segít, más nem. De tudod, valamit valamiért, de ha eddig olyan nagy problémád nem volt belőle, akkor hagyd így. Meg már a fogszabályzó nem egy olcsó dolog.
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bizony összeszedném minden bátorságomat (én se a fogorvosnál vagyok a legmenőbb), és fogszabályzót tetetnék! Sokkal, de sokkal szebb a mosolya annak, akinek szabályos a fogazata, ráadásul egy parával kevesebb, amikor ismewrtkedni akarsz:)
2010. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

nekem elől van egy fél centis hézeg a két fogam között felül


nincs az az isten (nemhogy pasi),aki miatt én azzal szenvednék,hogy összébbhúzni,ha nemtetszik nézzen más után,nekem nem ér ennyit,meg ne azért szeressen,mert van rés vagy nincs rés a fogam között


(páromnak fel se tünt vagy fél évig,hogy nekem olyan,csak mikor én mondtam...pedig eléggé láthato:D)

L

2010. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igényesség, igényesség, igényesség!
2010. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!