Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szexi a fogszabii? Fiúk?

Szexi a fogszabii? Fiúk?

Figyelt kérdés
Sziasztok legfőképpen fiúk véleményére lennék kiváncsi!Ha kell emailben küldök képet am 13 vagyok aki válaszolna fiúk irjon a:Barbixa@citromail.hu-ra!Előre is köszi szépen:)
2009. dec. 31. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha fémszinű akkor az elég kiábránditó..,a szines már valamivel jobb,de a legjobb [link] ez! Egyébként sztem nyugodtan belinkelhetnéd a fotót ide is,mert a fogad alapján úgyse fog senki felismerni;)
2009. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Mielőtt fogszabályzóm lett volna, egészségesek voltak a fogaim, fogszabályzó idején és utána az egész fogsorom tönkrement, ráadásul az alsó fogsorom visszaállt eredeti állapotába. Inkább lenne összevissza és egészséges, mint viszonylag kevésbé összevissza, de majdnem mind tömve és gyenge zománccal, amivel nagyon sok bajom van. A fogaimra jó esetben életem végéig szükségem van, mindent megadnék, ha újból olyan egészséges lenne, mint fogszabályzás előtt, csak olyan már soha nem lesz.
2009. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Ez azért szörnyű lehetett.
2009. dec. 31. 23:15
 14/20 anonim válasza:
Mivel gyenge a zománcom, nem használhatok akármilyen fogkrémet, ráadásul nem tudok hideg vízzel fogat mosni, mert megfájdul, tavaly ilyenkorra odáig fajult, hogy ünnepekkor kezdett kegyetlenül fájni, de nem tudtam, melyik, kiderült, hogy több is, nem bírtam aludni, míg valamennyire helyre nem hozták, ez mind a fogszabályzás eredménye, és még sorolhatnám, sose lesz már 100%-os, bár sose kezdtem volna bele, inkább élnék kusza fogakkal...
2009. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem mindenki azt mondta,h jól állt és sexy volt.(:

kinek mi áll jól..

2010. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Gyere harapj bele a seggembe,szeretnék egy foglenyomatot tőled:D
2010. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

F/15 Nekem is van, elvileg jól áll, vagy nem is veszik észre (fehér), viszont én nemnagyon szeretem látni egy lányon, meg magamon se.

az más kérdés hogy nagyon szar viselni, de én azt mondom, megéri!

2010. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem undorító egyszer egy kurvvaszép csaj rámmosolygott és fogszabályzója volt azthittem elhányom magam
2010. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én sunáználak így is :D
2010. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Örülj neki hogy 13 évesen van fogszabid és 15 éves korodra le fogják venni és mindenkit elkápráztatsz a mosolyoddal:)

De szerintem nem ettől leszel szexi :P :D Ha valaki fogszabi nélkül szeretett így is elfogad sőt.. úgy meg fogja szokni hogy ha rákérdeznek h te neki van fogszabályzója? Azt feleli hogy nincs..(megtörtént eset:D- és ezt bóknak vettem:P:D)

2010. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!