Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj a gyökérkezelés?

Mennyire fáj a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha frankón beadja a doki az érzéstelenítőt akkor semennyire!
2014. máj. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja ! Semennyire ... ha előtte úgy mentél oda,hogy még nincs begyulladva a kezelendő fog .Ellenkező esetben KEGYETLENÜL (!!!) fáj .

Nekem piszok szerencsém volt ,mert nagyon hamar kezelés történt ,mikor még nem durrant be a fogam .Egyáltalán nem fájt ,nagyon jó irányba csalódtam :-) ! Ismerőseim irígykedve hallgatták ,mert ők már megjárták a hadak útját a gyökérkezelésnél ,és egytől -egyig állították,hogy borzalmas volt.

2014. máj. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem fáj. Nekem még akkor sem "annyira", amikor gyulladtan kezdte el gyökérkezelni, érzéstelenítő nélkül!! Persze éreztem, meg kellemetlen volt...de abszolút túlélhető. Most legutoljára meg érzéstelenítőt is kaptam egy másik fogamnál, és a gyulladás ellenére sem fájt egyáltalán! Semmit nem éreztem, amin megmondom az őszintét magam is meglepődtem...és borzalmasan örülök, hogy az utóbbi 10 évben is sikerült már fejlődnie valamennyit a fogorvosoknak...vagy csak nekem volt anno béna fogdokim.....
2014. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem egy olyan állat adja be az érzéstelenítő injekciót, mint aki nekem szokta, akkor még csak nem is kellemetlen, nem érzel semmit.

Utána még párszor vissza kell menni.

2014. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj annyira, mint nekem a mostani lenyomatvétel fájt. Eddig 6 gyökérkezelésem volt, az utolsó dokinál éreztem, amikor szurkált, de az alapján állapította meg, meddig érjen a tömés. Vagy nem tudom, szóval néha kicsit belenyillalt, de ki lehetett bírni. Viszont most egy sima lenyomatvételnél azt hittem belehalok, beleszorult a fogaim közé úgy a viasz, hogy 10 perces rángatással szedték ki, feszegették, mint az állat, még most is fáj a fogam, pedig eltelt 4 nap már. Szóval változó, hogy mikor mi fáj.
2014. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Orvosfüggő. Ha jó a doki,akkor semmit nem érzel belőle,ha meg rossz,akkor fájni fog,akár örök életedre.
2014. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
A gyökérkezelés egyáltalán nem fáj. Érzéstelenítenek előtte. Utána egy kicsit fájhat pár napig, (érthető, hiszen meg lett bolygatva) de az egyrészt átmeneti, másrészt guggolva is kibírható és nem is törvényszerű.
2014. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!