Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kezdett el fájni a fogam?

Miért kezdett el fájni a fogam?

Figyelt kérdés

Tudom ez már a milliomodik ilyen kérdés, és senki sem profi fogorvos, de nem találtam eddig kielégítő választ.


A történet az hogy van egy gyökérkezelt fogam.Erős a gyanúm hogy a doki valamit nagyon elcseszett a gyökérkezelés közben, mivel erős fájdalmat éreztem..Ennek a kezelésnek már kb 9-10hónapja.Azóta semmi nem volt.Éjszaka iszonyatosan elkezdett fájni a fogam.Vettem be Algopyrint ,ami pár perc alatt enyhítette a fájdalmat, és reggelre már nem fájt.Azóta is nyugalom volt.Most 2órája megint elkezdett fájni.Vettem be megint algopyrint de még ígyis eléggé fáj.

Mi lehet az oka?Érzek egy kis kajamaradékot a fogamban amit sehogy nem tudok kiszedni.Lehet ez az oka?De már 3napja ott érzem akkor miért csak most kezdett el fájni?


Esetleg tudtok Nyíregyháza közelében egy jó fogorvost?Akiknél eddig voltam nem jó emlékeket adtak.



2014. ápr. 22. 17:43
 1/1 anonim válasza:
Kajamaradékot a fogadban? Lyukas? Amúgy lehet,hogy sugárzó fájdalom, talán mellette van egy lyukas fogad és onnan sugároz át. Én is jártam így fogfájáskor, meg voltam győződve,hogy a gyökér kezeléssel van baj, pedig a mellette levő rakoncátlankodott.
2014. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!