Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen az, mikor altatasban...

Milyen az, mikor altatasban huznak fogat? 26eves vagyok ez ki kene huzni a fogam.5eves koromban huztak utoljara fogat. Szoval felek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 12:16
1 2
 11/13 szamo77db ***** válasza:
Az én fogorvosom olyan jó helyre, az idegek központjába adja az injekciót, hogy még a beavatkozás után 4 órával is zsibbadt az ajkam. Legutóbb gyökérkezelés volt a "menü". Én nem kérnék altatást, nem terhelném az altatószerrel a szervezetemet! Egyszer egy elő nem tört bölcsességfogamat, mely ráadásul vízszintesen hozzá volt nőve az állkapcsomhoz, szóval ezt kellett kifűrészelni a szájsebészeten. Akkor sem altattak el, de nem sajnálták tőlem a Lidocaint. Felvágták az ínyem, letolták a fogakról az érintett területen és kifűrészelték a fogat. Abból sem éreztem a világon semmit! Sőt, még 32 évesen a manduláimat is helyi érzéstelenítésben vették ki. Nem éreztem én abból sem semmit! Úgy hogy - tudom, mondani könnyű - de szánd el magad és utána leszel!
2014. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Most Ultracaint használnak sok helyen

(Lidocain helyett)

2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Neked alsó fog v. felső?
2014. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!