Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van-e Foghúzás, tömés, egyéb...

Van-e Foghúzás, tömés, egyéb beavatkozások alatatásban, vagy elbódítva Hajdú Bihar megyében?

Figyelt kérdés
Annyi kiegészítés hozzátartozik a témához,hogy pánikbetegségem van.Amint a rendelőbe belépek,és érzem azt a szagot,látom a fogókat,meg a műfogakat,gipsz mintákat elkezdek félni.Ez van egy hajdú bihar megyei kisfaluban.Jó fogakat szeretnék.Szegeden altatásban húznak fogat,meg egyéb beavatkozásokat is csinálnak magán klinikán.Ilyen helyet keresnék Hajdú Bihar megyében.Ahol akár több fogat is kifúznának és tömnének alatatásban.

2014. ápr. 3. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ez az altatásos baromság a legnagyobb hülyeség a világon,de mitől félsz?
2014. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos van, de vagy 60 ezer az altatás meg vagy 8-10 ezer a tömés.
2014. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mások is éreznek így csak én írtam le.Szegeden a Forrás magánklinika is így dolgozik.Mitől félek ? Önmagában a pánik roham olyan mintha infarktusom lenne,nagyon ver a szívem leizzadok,és úgy érzem elmegy belőllem az erő,és összeesek.Volt már olyan hogy így történt.Tudom hogy miről írok.Senkinek sem kívánom ezt az érzést ! De nem ez a téma,hanem hogy van-e ilyen magánrendelő Hajdú Bihar megyében ?
2014. ápr. 3. 18:55
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm.Én konkrét címet szeretnék.
2014. ápr. 3. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki tud az írjon neki.

Van tényleg ilyen, és ez is egy betegség.

Ha nem lenne ilyen nem is lennének ilyen fogorvosok.

2014. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki ha elájulsz utána már altatás se kell,megcsinálja az orvos utána :D
2014. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!