Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ráérek megcsináltatni a...

Ráérek megcsináltatni a fogaim? Elkezdtem helyre hozatni, de most másra kell a pénz. Hagyhatom így egy darabig ahogy van?

Figyelt kérdés

Úgy nézett ki, hogy 4 fogamat gyökér kezelni kell, de mostanra, ez 7 fogra nőtt. Szóval annyival több a gyökér tömés, a koronák. Most lesz egy nagyobb kiadásom, és nem tudom befejeztetni a fogaimra a hidat - koronákat. Nagy nehezen összespóroltam a pénzt és most közbe jött valami. Ha egy pár hónapig, mondjuk 4-6 hónapig így maradna.. hogy gyökér kezelve van, van benne ideiglenes tömés, így nem lesz több baja a fogamnak ezalatt az idő alatt?

Vagy a másik lehetőség, hogy veszek fel hitelt, de azt nagyon nem szeretnék, mert több százezer forint kellene. De ha sürgős, akkor kénytelen vagyok. A fogorvosommal ezt még nem beszéltem meg. Nem tudom mit fog szólni hozzá, de hát ha nem megy akkor nem.


2013. dec. 5. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes tömés az nem valami erős. nekem részben kimállott onnan mire mentem vissza.


Amúgy még ezt sem állja a TB? Nem tudom hogy gondolják ezt... Ha marad ez a gazdasági helyzet és nem változik valami a fogászati finanszírozásban a fogatlanok országa leszünk.

2013. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!