Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 15 millióból hogy érdemes...

15 millióból hogy érdemes családi házban gondolkodni? Építkezni érdemes vagy pedig venni egyet, és később ahogy a pénz engedi újítani?

Figyelt kérdés

Ennyi tudnék rászánni hitel nélkül, Északkeleti régióban Miskolc városában lakom gondolom ez is számít, dunántúlon drágábbak a házak ahogy nézelődtem

Ti hogy kezdenétek bele?


2013. aug. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vennék, és felújítanám, ha lesz pénzem.

Hogy hol, az munkahely függő. Utálok ingázni, ott vennék házat, ahol dolgozni fogok.

2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az építkezésbe az a jó,hogy minden akkora és ott van ahol te akarod :) viszont én inkább vennék mert az idegrendszerem nem igazán tolerálna egy építkezést.
2013. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát felépíteni sokkal drágább mint venni egyet és felújítani...viszont ha építkezel az biztos h olyan lesz amilyet szeretnél.
2013. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem szabad építkezni mert lementek az ingatlanárak. Helytől függő de minimum az építkezéssel járó ideget megspórolod. Mert ha nem kulcsrakészen építtetsz minden engedélyt te intézel és az kész téboly. Ha veszel egy készet és ésszerűen alakitod kedvedre és esetleg még ezt azt meg is tudsz csinálni rengeteget spórolhatsz.Én építkeztem 5 éve akkor még ez tünt jobb megoldásnak.A kész házak drágák voltak.Most már nem építenék.Mindenképp vásárolj szerintem.
2013. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gomzoli ***** válasza:
15M-ből még itt nyugaton is szép házat kaphatsz, fenn a szegényebb régiókban meg pláne.
2013. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!