Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmenjek most fogorvoshoz?

Elmenjek most fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Van egy letört és kilyukadt fogam, ami néha fájdogál, és érzékeny a hidegre - melegre. Nem gennyes, nincs bedagadva a fejem. December 16-án kórházba megyek más okból, kb. 2 hónapra. Elmenjek az itteni sztk-s fogorvoshoz előtte?

Nem tudom, hogy mikorra tudnak időpontot adni, de mondjuk ha dec. 10-ére, akkor csinálnak vele valamit (röntgen, kezelés), és vissza kellene mennem mondjuk 1 hét múlva, akkor már nem tudnék, és félbe maradna a fogam. Szóval nem tudom, mi a jobb, ha így marad, vagy ha félbe marad?

(Rendszeresen jártam ehhez a doktornőhöz az elmúlt 3 évben, és szinte soha nem sikerült 1 alkalommal lerendezni egyik fogamat sem, mindig visszahívott 2-3 alkalommal).



2013. dec. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kérnék időpontot és elmennék. Lehet egyből betudja tömni, ha rtg-ezni kell az is belefér.
2013. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem menj el, és kérdezd meg tőle, hogy megéri-e most belekezdeni a fogadba, vagy úgyse tudjátok már befejezni, ő tudja a legjobban. :)
2013. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim is ilyen.

Mindig vissza kellett mennem eddig

2013. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De adtak már időpontot?

Mikorra?

2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, még nem, most megyek el délelőtt, megkérdezem, hogy be tudjuk-e fejezni 16-áig, és ennek függvényében vágok bele.

Köszi mindenkinek.

2013. dec. 4. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!