Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel elmenjek fogorvoshoz...

Ezzel elmenjek fogorvoshoz szerinted?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni mind2 felöl fennt a fogam, aztán kicsit enyhült, ma reggel nem igazán tudtam enni mert belenyilalt a fájdalom, de most d.u-ra már csak az egyik oldalt fáj, de már tudok enni.
2011. szept. 8. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha rám hallgatsz elmész dokihoz, mert a fogfájás sajnos olyan hogy magától nem fog meggyógyulni és ahogy telik az idő csak egyre rosszabb lesz. Én is mindig halogattam volt hogy több mint 1 év után mentem el, de akkor már azért mert egész éjszaka szenvedtem, annyira elviselhetetlen volt a fájdalom. Mára már megtanultam, hogy ha fáj még idő előtt meg kell előzni a rosszat és erőt veszek magamon és elmegyek. Addig is ha nagyon fáj, gyógyszer, vagy nagymama féle módszer: sós langyos vizzel öblögetni (kb. 2dl megcsinálsz és azzal) nekem segített :)
2011. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem mennék. várnék még pár napot, aztán ha nem múlik el, na akkor mennék. addig is corsodyllal öblögetnék.
2011. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze ha vár párnapot lehet elmúlik, nekem el szokott, de kb. 6 hónap vagy 1 év múlva úgy is előjön. a fog az nem gyógyul meg csak rosszabb lesz!!! lehet még töméssel meg lehetne menteni.
2011. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az soha nem az egészség jele, ha egy fog fáj. Rohanj, minél előbb. Remélem, van jó fogdokid! Bár ma már nem olyan barbárok, mint az én kamaszkoromban voltak. Valószínű, ott van egy góc, amit az idő fellobbantott. Általában melegfront provokál ilyesmit. (De itt már ki tudja, milyen front jön: meleg? hideg? megint meleg?). Szóval siess. Ilyenkor még a fog menthető, kifúrják és tömik. Ha később mész, már ideget ölnek és tömik. Ez már egy rosszabb fokozat (nem fáj, beérzéstelenítik). A legszarabb, ha kihúzzák. Oda már nem nő semmi. Szerinted érdemes halogatni?
2011. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, én is ezt írtam az elsőben, hogy csak rosszabb lesz, még menthető, inkább most mint később.( rosszabb lesz). ne halogasd! :)
2011. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoktat, holnap oda megyek suli helyett. Lehet bevan gyulladva nem tudom, elég kibírható végülis szóval lehet hogy nincs, a lényeg hogy az a baj hogy a fogdoki eléggé "barbár" sose mondja hogy mit csinál, vagy mi volt a baja f ognak. Anya azt is mondta az előbb hogy azt mondjam neki hogy nagyon nagyon fáj mert különbem nem fog vele foglalkozni :S Eléggé félek mivel nem igazán bízom benne, de azért elmegyek, remélem nem "ront" el semmit :D
2011. szept. 8. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! Sok sikert! Az én dokim is barbár volt, így én már rég óta magán dokihoz járok. Annyira nem drága, de nem is olcsó, viszont megéri, hogy kedves és mindent megkérdez és elmondja mit csinál.
2011. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!