Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Te mi miatt félsz a fogorvostól?

Te mi miatt félsz a fogorvostól?

Figyelt kérdés
Én pl a fogfúró hangjától.. Te? és hogyan győződ le a félelmed?

2013. nov. 15. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

"Te mi miatt félsz a fogorvostól?"


Amiatt, hogy egy hentes.


"és hogyan győződ le a félelmed?"


Úgy hogy nagy ívben kikerülöm.

2013. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

"Én attól, hogy a maradék fogaimat is tönkreteszi és hogy csak pénzéhségből kibabrál velem, mert nem az ő foga. És tényleg ez történt, minél többször mentem fogorvoshoz, annál rosszabbak lettek a fogaim :/"


Igen ez sajnos így van. Senkinek sem javasolt fogorvoshoz menni.

2013. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"6-os, nekem kalapáccsal verte ki a bölcsességfogamat a számból, vagy egy órát a székben voltam mert be volt nőve félig a másik alá :S"


A fogorvos egy pszichopata szadista állat.

2013. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Először én is féltem a szuritól nem is akartam fogorvoshoz menni aztán anyu nagy nehezen rá vett hogy de menjünk el. Elmentem mondom én nem kérek szurit úgy kezdte csinálni a doki fájt eléggé de bírtam egy darabig aztán dokim megsajnált mondta hogy hát adna még is aztán nagy nehezen mondtam hogy jó legyen. És rájöttem hogy az nem is fáj. Na azóta én nem félek elmenni mert tudom hogy jól dolgozik a dokim és egyáltalán nem fáj semmi amit csinál.
2013. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is a fájdalomtól félek. Meg a tűtől. :D Csodás kombó... Így aztán a legtöbb tömést érzéstelenítés nélkül csináltam végig, de mikor nagyon durva volt a helyzet, akkor kértem :)

Tapasztalataim alapján a körzeti egy pénzéhes nyomorék millió olyan dolgot felír, amit meg sem csinált, csak hogy minél több pontot gyűjtsön. Ki kell fogni egy jól dolgozó magánt. Ő tényleg odafigyel rád, mert az az érdeke, hogy visszamenj hozzá. Sokba kerül, de évente egy kontroll azért belefér és ha jól mosol fogat, akkor viszonylag ritkán kell tömni.

2013. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy drága lesz. Eddig csak fogszabályozás miatt kellett járnom, most el kéne mennem egy rossz fogammal. Nem a fájdalomtól félek, abból kijutott bőven amúgy is. Viszont most, hogy egyetemista lettem, és eddig se éltünk valami fényesen. Édesapámnak kéne inkább műfogsort csináltatni, én elleszek még egy darabig a lukas fogammal...
2013. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én leginkàbb a fúrástòl a hangtòl féltem. Az ex fogorvosom elég barbàr volt, de amiòta egy ùj fogorvosi rendelőbe betévedtem azòta semmi félelem bennem. Még a fùrò is elviselhetőbb. Lehet maga a fpgorvos váltotta ki belőlem a félelmet. Mert hàt eddig szinte mindent csinàltak velem csak még nem csiszoltàk le fogam és nem ülzettek be implantàtumot.
2013. nov. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na, én speciel azért, mert gyerekkoromban sikerült egy paraszt kezei közé kerülnöm, aki nagyon tahó módon beszélt velem, pedig alapból is elég pánikban voltam.


Szerencsére most olyan dokim van, aki normálisan szól hozzám, nem cseszi szét a fogaimat, lehet vele beszélni, és nem nyúl le. Jó persze nem dolgozik olcsón, de néha olyan "kedvezményeket"(?) tud adni, hogy csak lestem. Mindenesetre nem él vissza a pénzemmel és tartós a munkája, nekem ez is fontos.


Az alap szorongásomat úgyse nagyon tudom legyőzni, de ha nem találtam volna meg ezt a dokit, akkor addig keresgélnék, amíg nem találok olyat, aki együttműködik az emberrel és normálisak bánik vele.

2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem van egy jó fogorvosom, ott nem félek. Mindent elmond, hogy mi fog történni. Ez számomra nagyon megnyugtató tud lenni. De ahova a fogszabályzásra járok, ott félek. Sosem mondja, hogy mit fog csinálni, mennyire fog fájni... és még azzal sem foglalkozik, hogy elvágja az ínyemet, vagy szétkarcolja-e a számat... na meg mindig szabin van, azt ha baj van, akkor itt várok rá 1 hónapig...
2013. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A fogfúró hangjától és a fájdalomtól.

Sehogy, amikkor már fáj a fogam, akkor elmegyek hozzá, de mindig remeg a lábam mikor nekem kell bemenni hozzá.

De végül örülök, hogy elmentem mert legalább már nem fáj a fogam.

2013. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!