Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart egy gyökérke...

Mennyi ideig tart egy gyökérkezelés?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek a magándokimhoz valószínű hogy gyökérkezelni kell a fogam de még nem 100%. Az mennyi ideg tart fél óra mint egy tömés? Felső bal 6-ra vár ez a kezelés.

Kicsit félek tőle, de azt mondták nekem hogy nem fáj, ez tényleg így van? Sose csináltak még ilyen kezelést.



2013. szept. 13. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan megvan.


Kapsz injekciót, váróban vársz 5-10 percig amíg lezsibbadsz.


Fúrás, gyökérkezelés, tömés szerintem fél óra alatt simán megvan... Először csak egy ideiglenes tömés fogsz (elvileg) kapni pár napra, vagy csak vattásat és majd csak azután tömi be véglegesen.

2013. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy nekem pl. fájt...Nekem felső 5-öst csináltak. De ki lehet bírni, úgyhogy ne parázz!


Több ismerősömnek is csináltak, na nekik pl. nem fájt egyáltalán.

2013. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem köszi a választ

ám én váróban sose szoktam várni 5-10 percet szuri után hanem a doki megkérdezi h zsibbadok e ha igen akkor csinálja amit kell ép.

2013. szept. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!