Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghúzás vagy a gyökérkezelé...

A foghúzás vagy a gyökérkezelés fájdalmasabb?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyökérkezelés. Bár volt olyan, hogy meg se éreztem, de volt, amikor nagyon...


Ha e kettő közül kell választanod, ennek ellenére a gyökérkezelést választanám.

2013. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek gyökérkezelésre ez lesz az első de azt mondták nekem h nem fáj. De volt már részem húzásban is de inkább a gyökérkezelést választanám, bár még nem tudom milyen a gyökérkezelés, de hétfőn megtudom.
2013. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzéstelenítve csinálja a gyökérkezelést is,akkor nem fájhat elvileg.Nekem legalább is nem fájt,amit elkezdett.A foghúzás sem fájt.Csak mikor már kiment az érzéstelenítő,utána.De az sem volt vészes,egy algopirin estére és másnap már kutya bajom se volt.Most fogműtétem volt,ez kicsit rosszabb volt.A helye nem fáj már,csak felduzzadt az arcom és az nem túl jó.Meg a számíze olyan fura és a nyelvem is.
2013. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma este éltem át életem első gyökérkezelését ,jelentem sokkal rosszabbra számítottam ,nem fájt ! :-)
2013. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!