Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi van ilyenkor a fogászaton?...

Mi van ilyenkor a fogászaton? (cikis kérdés)

Figyelt kérdés
Mostanában kezd szuvasodni a fogam,el kellene mennem a dokihoz.Szerencsére nem volt sok problémám a fogaimmal,de most rá kell szánnom magam,mert nem szeretném ha kilyukadna.Kb. 4 db-ot kellene rendbe hozni.DE van egy nagy problémám.Ha pár másodpercnél tovább kell nyitva tartani a számat elkezdek öklendezni,és muszáj becsuknom,mert különben odahánynék.A nyálszívótól meg duplán rosszul lennék.Gáz a kérdésem tudom,de volt már valakinek ilyen?Most mondjam a dokinak?Biztos körbe fog röhögni,vagy kizavar....
2013. aug. 29. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak a fogdokinál jön elő ez?
2013. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nyugodtan. Ismerősöm is így van ( bár ő nyitva tudja tartani, de nagyon hamar öklendezik, ha benyúlnak a szájába) és neki mindig be kellett venni egy Daedalon tablettát mielőtt ment a fogdokihoz.
2013. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok,csak igen ott jön elő ez a problémám:(
2013. aug. 29. 13:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom lenne gy pár alkalom mire végeznénk,és nagyon nem merek belevágni:((
2013. aug. 29. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen, aki öklendezős, nyugi.

Szólj a dokinak és megpróbál alakklmazkodni.

2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást!! :)

Akkor elszánom magam,remélem nem lesz baj..olyan tutyimutyinak érzem magam,inkább bevállalnék még egy szülést,mint a fogászatot,dehát muszáj!!Ez van!Túlélem valahogy!!Köszönöm szépen a válaszokat,azt hittem csak én vagyok a világon ezzel a problémával.Azért nyomtam egy zöld kezet minden válaszért!:))

2013. aug. 29. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha pedig minden kötél szakad, akkor esetleg érdemes keresni egy olyan fogorvost, aki tud hipnózisban kezelni. Lehet kicsit elvont megoldás, de a tudatállapot - ezen nem túl drasztikus - módosítása segíthet még a dolgon. (Úgy értem, lehet altatást meg éber szedációt kérni bizonyos helyeken, de én hasonlót biztos nem vállalnék be.)


Ha pedig körberöhög vagy flegma a fogdoki, aki kezelne, és nem empatikusan áll a dolgokhoz, ott maradni sem érdemes.

2013. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,én már gondoltam altatásra meg ilyesmi,de az gondolom indokolt esetben van ,nem egy öklendezésnél.Meg én sima rendelésre mennék,ott szerintem nem is foglalkoznának ilyenek.Legszívesebben magándokihoz mennék,csak sajnos most nincs rá keretem:(
2013. aug. 29. 14:58
 9/9 Csaba81F válasza:
ha jó a fogorvos, akkor megérti, és kitalál valamit :)
2013. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!