Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz baj ilyenkor a...

Nem lesz baj ilyenkor a fogászaton?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy terhes vagyok de ez még nem biztos és teszt is korai lenne.Viszont ha most kell mennem fogorvoshoz és ott kapok injekciót.Az nem lenne baj a babának vagy ha már van valami?
2009. okt. 2. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a második trimeszter végén jártam a fogdokihoz. Kaptam injekciót. A dokinő azt mondta nem árt jobban a babának,mint a fájdalom elviselése. Azt hogy ilyen korai terhességnél lehet-e probléma nem tudom. Szólj a dokinak,hogy lehet,hogy állapotos vagy. Ő tudni fogja mit lehet és mit nem! :)
2009. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. okt. 2. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt! Több hónapos terhes nők is kapnak szurit! Abból is több fajta van!
2009. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz érzéstelenítő szurit. :) Én is kaptam.
2009. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Megnyugodtam akkor.
2009. okt. 6. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is a terhességem elejétől járok a dokihoz,és mindég kaptam érzéstelenítőt. Persze csak ha fontos volt,mert mindegyik fogamat csinálta amelyiket kellett.

Szólni kell a dokinak,hogy lehetséges a terhességed.

20hetes km

2009. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!