Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha be van dagadva...

Mit tegyek ha be van dagadva jobb oldalt az arcom a fogam miatt de nem akarok el menni fogorvoshoz? Van rá valami mód, hogy el múljon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. aug. 23. 12:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor passz, valószínűleg szuvasodik a fogad a tömés alatt.

Majd elmúlik.

2013. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És nem tudsz valami gyógyszert rá h el múljon?
2013. aug. 23. 12:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy Dalacin, erős antibiotikum, amitől lemegy a duzzanat és elmúlik a gyulladás, addig a fogorvos sem foglalkozna vele. Háziorvos is felírhatja neked. Fájdalomcsillapításra pedig Cataflam, nonszteroid gyulladáscsökkentő.
2013. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))
2013. aug. 23. 13:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Be van gyulladva a fogad, amit ki kell tisztítani rendesen. Ez nem arról szól, hogy szeretem, vagy nem szeretem a fogdokit. Oka van annak, ha bedagad az arco. A gyógyszer biztos segít valamit/valameddig, de az eredeti problémádat nem fogja megoldani.
2013. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, arra gondolj, hogy jobb lesz? Megoldódik? az probléma forrása megszünik magától? Nem! Ne halogasd,mert csak rosszabb lesz.
2013. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!