Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kajamaradék a légcsőben (? )

Kajamaradék a légcsőben (? )

Figyelt kérdés

Tegnap óta éreztem hogy valami van benn a számban... Biztos mással is van olyan hogy néha feljön ilyen kajamaradék, ami büdös... Na, máma nem hagytam annyiban, mert megint éreztem ezért belenéztem a számba elemlámpával, és a légcsövembe beszorult egy hatalmas ilyen darab... Nagy nehezen kipiszkáltam, elkezdett vérezni, után még jött egy két ilyen kisebb darab, és még most is kicsit fáj és így jön ilyen nyálkás izé...

Ez normális, mi okozta?



2013. júl. 14. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a légcsövedben lett volna, és ott nyúlkáltál volna, akkor bizonyára fuldokoltál volna. Ez nem lehetséges. Amúgy meg nem tudom, ez mennyire normális, nekem nem szokott "büdös kajamaradék feljönni" soha. De lehet másoknak igen. Szerintem keress fel egy gasztroenterológust.
2013. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a légcsövembe, hanem a végénél ami a szájban végződik... Az a 2 lyuk
2013. júl. 14. 15:31
 3/3 compactegon ***** válasza:
az a manduládból jön. összegyűlt kaja, vagy bacik. nekem is szokott lenni átlag 5 évente. olyan, mint egy mogyoró, csak k#rva büdös. fülpiszkálóval ki tudod szedni, semmiképp se kemény cuccal nyúlkálj a torkodban!
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!