Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » "Kajamaradék" a székletben!...

"Kajamaradék" a székletben! Mekkora baj? és mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi, pl a kukorica mindig megmarad.
2012. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet attól,ha felületesen rágod meg az ételt,

vagy ha a bélrendszered nem bontja tovább,de leginkább ketten együtt működnek közre ebben.

2012. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


hát nem tudom, nem eszem gyorsan, tehát elvileg rendesen megrágom (jó persze van hogy 5 perc alatt kell ennem, de nem ez az általános)

kukoricát rég nem ettem, bocsi hogy részletezem de én ilyen zöldes héjakat, vagy nem tudom megfogalmazni miket látok benne többször, régebben nem volt ilyen. hiába gondolkozom mi lehet, nem jut eszembe semmi olyan, mintha zöldség "maradvány" lenne, másra nem tudok gondolni, de akkor sem tudom hogy mi..

2012. okt. 19. 19:07
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezzel orvoshoz menjek? vagy nem "kell"? nekem végülis nem okoz feltétlen pamaszt, csak tudom eddig ez nem volt, tehát valami változhatott a gyomromban, bélműködésemben.. nem szeretném eéhanyagolni, ne későnbb szenvedjek vele
2012. okt. 19. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem probléma, leheta paprikának a héja, vagy vmi más zöldségé, még a paradicsom héját is megtalálhatod a székletben...ez szerintem tök normális, a gyomor nem tudja megemészteni és kész. igen tényleg a kukorica is ilyen,
2012. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a székleted állaga változik,vagy váltakozik(színben,illetve egyszer hasmenés,egyszer székrekedés,akkor lenne indokolt az orvos).
2012. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!