Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pff történt meg még valakivel...

Pff történt meg még valakivel ilyesmi? Maradt a fogszabi alatt kajamaradék?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál, hogy húzza meg a fogszabályzóm. Nem láttam tisztán meg a doktornő sem mondott semmit de mintha egy kajamaradékot szedett volna ki. Sőt biztos, hogy káposzta maradék volt.

Annyira szégyenlem magam...így 20 évesen még fogat sem tudok rendesen megmosni, gondolhassa a doktornő.


2011. márc. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj;)Inkább egy káposzta darab,mint egy büdös rothadó fog:)

19 éves fogszabályzós lány:)

2011. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De annyira ügyeltem mindig, hogy ne maradjon semmi maradék, főleg amikor megyek a dokihoz. Nagyon elkeserítő...
2011. márc. 10. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg emiatt ne rágódj.Nyilván olyan helyen volt,ahova fogkefével nem értél el.Vagy a gyűrű alá szorult.Nálunk magándokinál úgy van,hogy két szék van bent és két doki.És engem pont kezelt,a másik széken meg volt egy fiú,akinek mondta a dokim,hogy elég lepedékes a foga,máskor nem ártana megmosnia..Na ez égő volt neki,mivel 4en is hallottuk..

Fel a fejjel;)

előző voltam

2011. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

de édes :D:D nekem is volt(mondjuk nekem sose volt ilyen)

am szerintem emiatt nem kell aggódnod, biztos sok emberrel előfordul:) ez a dolga a fogorvosnak:D

2011. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!