Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit szóltok hozzá, esetleg...

Mit szóltok hozzá, esetleg más ilyen eset történt már valakivel?

Figyelt kérdés
Múlthét elején elkezdett fájni a fogam, de nem volt vészes még akkor, (mellesleg 4 hónapja csináltattam meg a fogaimat), tehát nem volt lyukas. A 3. napra úgy ébredtem hogy a fél fejem be volt dagadva, meg a szemem is. A dokimat akihez járok nem tudtam reggel elérni, így elmentem a körzeti orvoshoz hátha tud csinálni valamit. Ránézett, de nem látott semmit. Elküldött röntgenre, aztán visszaértem hozzá, nem tudott rá mondani semmit, csak annyit hogy rendben vannak a fogaim, de lehet gyulladás.Írt fel dalacint. Közben sikerült a dokimmal beszélnie telefonon, kaptam hozzá még aznapra időpontot.Ránézett a röntgenre, azt mondta gyökér kezelni kell, meg is történt, szedem a dalacint, de már csak szedtem, mert allergiás lettem rá, kis hólyagok jöttek ki a kezemen, ment a hasam tőle, és még hasfogóra sem múlt el és a vége az hogy hüvelygyulladásom is lett mára. ma (tegnap) már nem vettem be a dalacint, de a hólyagok jönnek felfele a kezemen. A fogfájásom már elmúlt, legközelebb hétfőn megyek, addig nyitva lesz, legalább tisztul. Összegezve, a fogam már nem fáj olyan borzasztóan, de amit gyógyszert kaptam attól majdnem minden mellékhatás kijött.
2009. júl. 19. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem menj el bőrgyógyászhoz!

nagyon kevesen allergiásak pont a dalicinre, sajnos akkor te pont közéjük esel.

amúgy miután szedtem nekem is ment a hasam, de egy napra rá elmúlt

2009. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pénteken egész nap ment a hasam, szombaton 1x, remélem ma már nem fog.

És olyanok a hólyagok, mintha apró csikarások lennének.

2009. júl. 19. 00:33
 3/4 A kérdező kommentje:
22/L
2009. júl. 19. 00:33
 4/4 anonim ***** válasza:

hu ismerős a problémád velemis rengetegszer volt h egyik baj jött a másik után, ezt csak úgy lehet kiküszöbölni h kérs6z más gyógyszert és levonod a tanulságot az előzővel, nameg egyből védekezel más bajok ellen. én pl antibiotikum mellett alapból hüvelytabit rakok pár napig és béres cseppet is szedek meg kamillatea stb. mert tudom h ezer bajom kijön rá.

sajnos ilyenkor az orvosokra vagy bízva. baj van, jelzed, és más gyógyszert kapsz, de a lényeg h ha nincs mellékhatás, akkor végig szedd be!!

2009. júl. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!