Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalom ráharapásra. Mitől?

Fájdalom ráharapásra. Mitől?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne.. Egy ideje gyökérkezelés alatt áll az egyik fogam. Minden kezelés után pár napig érzékeny a területe, mondta az orvos hogy ez normális dolog. A mellette levő íny begyulladt, elmentem, tasakkezelést csinált, vegyszerrel kitisztította, mondta hogy az ideiglenes tömés miatt szokott oda ételmaradék kerülni és ezért gyullad be. Most pár nappal később ráharapásra belenyilalló fájdalmat éreztem, de hiába néztem meg a kezemmel nem fájt a fog, majd észrevettem, hogy a mellette lévő egészséges fog érzékeny.

Ez mitől lehet? Gyulladás átterjedt, vagy ez a fog is romlani kezdett? Az ínyem egészséges rózsaszín színű és csak ráharapásra érzékeny itt.



2013. jún. 30. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Ha valami hűtött étere haraptál akkor lehet érzékeny a fogad a hidegre.Nálam legalábbis ez van.
2013. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!