Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet tippelni, hogy mi nem...

Lehet tippelni, hogy mi nem stimmel ezen a gyökértömésen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 24. 13:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ugye nem ezzel a dokival akarod helyrehozatni a kárt?? Mert én is beolvasnék neki, de soha többet nem engedném, hogy kezeljen!
2013. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem, de érdekel a feje meg a magyarázkodása!!!!
2013. jún. 24. 15:00
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem.. persze biztos lesz valami tuti mentsége, talán túl gyenge volt már a fogad és ilyen esetben előfordul, vagy esetleg felkínál garanciális javítást.. magándoki volt vagy sztk rendelés volt?
2013. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
TB alapú természetesen! Mivel jelenleg megfizethetetlen egy magándoki. Ezt megcsinálni garanciába? Ez így ránézésre benne lenne 100ezerbe!
2013. jún. 24. 15:14
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem hozza helyre amit elb**ott, én még lehet be is perelném...
2013. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem nézem ki ebből az orvosból, hogy húzáson kívül bárhogy tudná kezelni ezt a fogat, nehogy ő csinálja meg!! Illetve sajnos a problémás fog az a dolog, amit nem szeretnek az sztk fogorvosok, ha meg akarod menteni én keresnék egy jó orvost, magánt is csak ajánlás útján szabad. Én kölcsönt vettem fel, hogy kifizessem azt, amit helyrehozott a dokim az előző hibájából, személyi kölcsönt fogra, szenzációs érzés, viszont nincs több fogunk, egyszer lehet csak szétbarmolni hagyni valamit. Szóval ha fontos a fogad, akkor ne azt nézd elsősorban, hogy ingyen legyen, hanem hogy jó orvos csinálja. Csak mert ingyen van, nehogy ezzel csináltasd, de egyébként sem tudom elképzelni, hogy húzáson kívül mit tud kezdeni vele. Szerinte már mozog is.. ő már lemondott róla.
2013. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem az ingyen kezelés volt a csalogató, hanem a fájdalom, ami miatt eleve már hetek óta fájdalomcsillapítót szedtem. Közben orvost kerestem. A végén mindegy volt, csak valaki csillapítsa a fájdalmat. Ez a doki volt az. És azért igen, még a fájdalmak közepette is mérlegeltem, mikor azt mondták, h csatornánként 10-15ezer, plusz a gyógytömések stb. Lehet, h egy fogunk van, de ha másik 27tel nem tudok mit enni, akkor mérlegelni is kell.
2013. jún. 24. 16:24
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért én meg kell,h védjem a TB-s orvosokat. Lekopogom,de eddig szerencsém volt,senki nem szúrt el semmit,sőt a legutóbbi fogorvosom(kiírom a nevét,mert megérdemli: Dr. Fűtő Mária),annyira alapos,h mielőtt betöm véglegesen egy gyökérkezelt fogat,mindig csinál RTG-t,h tudja minden rendben van-e a fog körül. Van ilyen is! Kedves kérdező érdeklődj a betegek,ismerősök körében,ők általában tudják,h kihez érdemes menni a körzetedben.
2013. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak az egyik gyökérrészt távolították el, és töltötték fel töméssel? Nem vagyok fogorvos, de szerintem, ha nem fáj vagy nem zavar, akkor nincs vele probléma... :D
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ezt hol csinálták?Melyik orvos?
2013. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!