Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet tippelni, hogy mi nem...

Lehet tippelni, hogy mi nem stimmel ezen a gyökértömésen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 24. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mintha az ínyben kilépne a fogból...
2013. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ez kinek a lábujjairól készült??? :D
2013. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Öhm,...én nem vagyok fogorvos,de ezek a fogas témák mindig olyan kényesek a számomra!
2013. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Olyanmintha átfúrták volna a fogat és a tömés kilógna a fogból.
2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez durva! Nem igazán sikerült jól visszatömni a foggyökeret, a mellette lévő ínyszövetet viszont tökéletesen..
2013. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit mellé fúrt!!! Holnap megyek hozzá, hogy mégis mi ez????? Ennyi volt egy jó fog. Csak gyökérkezelni kellett volna. Innentől már nem lesz pénzem használható fogat csinálni belőle!!!!
2013. jún. 24. 14:28
 7/20 anonim ***** válasza:

Így van, van egy tömés,de nem a gyökérben:)

Ezt neked csinálták? És azt mondták gyökértömés?

2013. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Annak indult 4 hónappal ezelőtt!!! De addig küzdött, amíg betömte. Igaz, h nem úgy, ahogy a nagy könyvben meg van írva, de betömte....
2013. jún. 24. 14:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Azt hittem én találtam béna fogorvost, de inkább te érdemled a díjat, ez nagyon durva! Egyáltalán nem volt brutális fájdalmad abban a 4 hónapban??


Az én béna dokim "csak" egy gyökeret tömött vissza, meghagyta a másikat, meg egy lyukat is a fog oldalán, ahol a maradék ideggel egész jól éreztem még sokáig, hogy valami fáj, hiába fizettem már eleget. De ez a tiédhez képest semmi.. :(


Mit tudnak most csinálni vele?

2013. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Másfél hónapig nyitva volt a fog, mert nem gyógyul alapon... Öblögetés, heti 2x fogdoki, megpsukálta, tágította, tisztította. Magyarázata: gyulladás van a csúcs végén. Okés, addig nem hagyom, amíg el nem múlik, mert nem akarom, h felvágják és csonkolják. Aztán jött az ötlet, hogy lézerrel megoldja. Megoldotta végülis, be lehetett tömni végre. Aztán begyulladt az ínyem. Azóta is gyulladásban van. Néha ilyen fehér akármiket kipiszkálok az íny alól és nem tudok rajta enni. Visszamentem, h valami nem stimmel. Egy kicsit nézegette, aztán tett oda valami felső tömést a két fogam közé... De csak nem múlik. Azt modja ez el van törve, mert baromira mozog már a fogam. Remek. Kell egy röntgen aztán eldönti mi lesz. Még nem látta ezt a felvételt, majd holnap szembesül vele. Az élő húsban van ez az izé, már nem is csodálkozom semmin.

Februárban volt nagy fájdalmam, amikor először mentem és az érzéstelenítő után azt hittem meghalok. Egy temetés várt még rám, élmény volt a délutánom. Lehet, h nekem magas a fájdalom küszöböm.

2013. jún. 24. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!