Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet valahogy tippelni a...

Meg lehet valahogy tippelni a jelentkezettek száma alapján hogy mennyi lesz a ponthatár?

Figyelt kérdés
Amire én szeretnék menni oda min 15 max 210 a kapacitás! de egybe van írva az állami és a költséges! Én költségesre mennék!A jelentkezési statba az van írva hogy államira össz.: 353 jelentkeztek ebből 125 első helyen,költségesre pedig 329-en ebből 26 első helyen!A tavalyiba az van írva hogy költségesre összesen 305-en jelentkeztek ebből 83 első helyen és 95-öt vettek fel! a ponthatár pedig 245 volt!
2013. máj. 28. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem lehet.
2013. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sejtettem :D Azért remélem nem lesz sokkal több a tavalyihoz képest!
2013. máj. 28. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Tippelni lehet. Megnézed a tavalyi meg idei keretszámokat, mérlegelsz általában (például osztályátlagból) hogy sikerültek az érettségik összevetve a tavalyival és mérlegelsz. Például a keretszám növekedés eredményeként általában növekedik a ponthatár. Ha a keretszám nem változik az érettségi befolyásolja leginkább. A te esetedben szerintem nem fog sokat változni egyébként.
2013. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az jó lenne mert az emelt németemet elrontottam így szerintem csak olyan 260 pontom lesz!
2013. máj. 28. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont azt elárulhatnád, hogy lehet 260 pontot összeszedni:D Ahhoz bitang rossz eredmények kellenek. Egyébként 2016-ra elvileg 300 pont kell a bejutáshoz.
2013. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tippelni se nagyon lehet. A kötelező emelt szintű érettségi és a kevés jelentkező annyi új és megváltozott tényezőt vet fel, hogy szerintem egyes szakokon az előző évekhez képest az 50 pont eltérés sem lesz ritka.
2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj tavaly is ilyeneket írtak, hogy hú de nagy változás lesz aztán kb ugyan annyi vagy még kevesebb pont kellett.
2013. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy csak 50 %os érettségieim vannak középszinten kivéve a földrajzot ami 68%! nyelvvizsgám még nincs! Most érettségizem újra idegen nyelvből és töriből emelt szinten a németemre nem tudom hog megkapom e a plusz pontot mert szerintem annyira nem lesz jo igaz még a szóbeli hátravan! A törim mwg nem tudom milyen lesz! Szóval 260 nál lehet sokkal többem is de ha a német nem lesz meg 45% akkor csak 260 körül lesz
2013. máj. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!