Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó de mennyiért?

Fogszabályzó de mennyiért?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az felső fogaim már nagyon zavaróak az egy dolog hogy egér fogam van de már kicsit idegesít és attól félek nem csinálok vele valamit egyre rosszabb lesz így ennél foga mindenképp kéne egy fogszabályzó (megmértem az alsó és a felső fog közötti különbség 1cm) ami vajuk be nem kicsi...


Ennél fogva lenne pár kérdésem

-Milyen fogszabályzót ajánlatok olyan kéne ami a legnagyobb hatékonysággal dolgozik de elérhető áron)


-1-2 év alatt rendbe hozza a fogaimat?


Előre köszönöm a válaszokat 16/f


2013. máj. 29. 12:02
 1/5 anonim válasza:
szióó. ezzel egy küzeledben lévő fogorvoshoz kéne lemenned és ő tud általában ajánlani közeledben lévő fogszabályzósokat. Nincsenek nagyon fogszabályzó típusok, mindenképp egésznapos kell majd neked szerintem. / szóval nem csak, hogy este kell berakni / Az ára attól is függ, hogy hol csinálod. Körülbelül 40 ezer lenne egy felső. Minimum lesz egy másfél-két év ha ennyire borzasztóak szerinted a fogaid de megéri :D remélem tudtam segíteni c:
2013. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat igen tudtál segíteni de lehet rakok fel képet..
2013. máj. 29. 12:12
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem elég jól látható miért szeretném a fogaimat rendbe hozni.

2013. máj. 29. 12:21
 4/5 anonim válasza:

Érdemes minél hamarabb elmenni, mert minél idősebb vagy, annál nehezebb lesz (persze idősen sem lehetetlen, de a bátyámon látva sokkal fájdalmasabb).

Nekem egy készülék volt 80.000 (magánrendelésen), tegnap kaptam alsót, úgyhogy most kettő van... Elvileg már "csak" egy év, és leveszik. :) Hogy milyen fogszabályzó kell neked, azt majd az orvos mondani fogja.

2013. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen hamarosan fogok menni
2013. jún. 8. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!