Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az gáz ha fiatalon valakinek...

Az gáz ha fiatalon valakinek műfoga van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hamarosan odajutok,sajnos örökletesen iszonyú rosszak a fogaim.Harminc fele járok mellesleg.Én nem tartom cikinek,ha valaki tisztességesen megcsináltatja őket,és esztétikailag szép látványt nyújt.
2013. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz.

Én 25 éves vagyok, de hamarosan arra a sorsra jutok.

Egyrészt nagyon rossz fogakat örököltem (rossz fogak és ínysorvadás), másrészt a terhességem anno szintén hatással volt a fogaimra és mivel nagy méretű fogaim vannak és mikor kijöttek a bölcsességfogaim, annyira szűk lett a hely a fogaim számára, hogy kis ételdarab, ezáltal sok baktérium be tud jutni, viszont hiába ápolom a fogaimat, egyszerűen nem tudok mindent kitakarítani onnan, amik így együttesen a fogaim hirtelen romlásához vezettek.

Ez van.:(

2013. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem hát velem is ez a helyzet de én még csak 20 vagyok,de már bele fáradtam abba hogy ez fáj az fáj stb.
2013. ápr. 27. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kivehetőt tartom fiatalon cikinek. Amúgy az én műfogaim annyira jól sikerültek, hogy senki nem mondaná meg, hogy mű. Így nem ciki.
2013. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gáz, ha randa, ápolatlan. A műfog sajnos kényszer, senki sem akarja, nincs mit tenni. Csináltass szépeket, akkor nem gáz egyáltalán.
2013. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!