Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valakinek fiatalon kialaku...

Van valakinek fiatalon kialakult sZürkehályog?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,h kinek mi hozta ki és ha műtötték,utána hogyan alakult.
2010. ápr. 22. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már - ellentétben a korábbi feltevéssel - nem az idősek betegsége. Engem két éve műtöttek, de néhány hónapja újra elkezdett romlani a látásom. Elképzelhető, hogy megint műteni kell. Bentlétemkr mesélte egy asszony, hogy mindkét kisgyermekét 4 éves koruk előtt meg kellett operálni szürkehályoggal.
2010. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem szerdán közölték szemklinikán, hogy mindkét szememben veleszületett szürkehályog van... elvileg azért lehetséges, mert a terhesség során az anya elkapott valamiféle fertőzést, vírust, és a babának akkor fejlődött épp a szeme, és ezért lett "nem teljesen egészséges". Amúgy 20/L
2010. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt azt mondta egy szemorvos hogy a bal szememen lehet hogy szürkehályog van. Akkor nem tudták eldönteni hogy az vagy nem. Mondták hogyha elkezd nőni, akkor majd lehet műtik. Erre ma voltam egy másiknál, és kiderült hogy mindkét szememen van.

Jelenleg még nem tudom el merek-e menni egy műtétre.

21/F

2011. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!