Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftát mivel lehet a leggyorsab...

Aftát mivel lehet a leggyorsabban eltüntetni?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt jött ki, nagyon fáj, de nem látok "fehéres részt" sehol. Betadine van itthon, meg valami hasonló cucc, amit ilyenkor ajánl anyum. Mi a legjobb erre?

Így nem "szabad" csókolózni, ugye? Fertőz?


2013. ápr. 27. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel vírus okozza, így igen, fertőz.

Amúgy én vagy Tantum Verde-t használok és befújom vagy csinálok öblögetést vele. De van itthon Carbosan gélem, az is jó rá.

2013. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az aphta nem fertőz


tanácsot nem tudok adni, mindenkinek más jön be rá

vannak hámosító ecsetelők a gyógyszertárban, azok nem rosszak

én a fogászomhoz szoktam fordulni, mikor túl nagy, vagy túl rossz helyen jön ki, és neki van egy nagyon durván maró ecsetelője, amihez másként nem lehet hozzájutni

na az gyorsan hat, de elég fájdalmas...

2013. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Utánanéztem, valóban nem fertőző, nem vírus okozza, bár úgy emlékeztem, hogy ezt mondta egyszer az orvos, de akkor az valószínűleg másfajta szájban történő hólyagokra mondta, nem pont az aftára.

De amit szoktam az ilyen szájban kialakuló dolgokra használni, azok minden ilyen jellegű problémára beváltak.

2013. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
régen volt oralmedic ecsetelő az nagyon gyorsan hatot de már sehol se lehet fel lelni :S
2013. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Phlogosol-t sikerült szerezni, mostmár sokkal jobban vagyok. :D
2013. máj. 4. 11:24
 6/6 anonim válasza:
jó rá a pálinka vagy whiskey is, én azzal csinálom. egy teáskanálba öntök egy kicsit és azzal megöblögetem.
2013. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!