Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem lehetne valami kedvezményt...

Nem lehetne valami kedvezményt igénybe venni, hogy ne kelljen fizetni az elvégzett kezelésekért (fogszabályzó)?

Figyelt kérdés
Már 19 éves vagyok, és mivel suliba sem járok fizetnem kell(4000 Ft-ot). Valahogyan nem lehetne megoldani, hogy ne kelljen fizetni, vagy hogy kevesebb legyen? Van közgyógyom.
2013. ápr. 11. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Közgyógyra nem végeznek fogszabályozást. Ez nem egy életmentő beavatkozás, sokkal inkább esztétikai okai vannak, mint egészségügyi. Hja, és főleg felnőttkorban...


Amúgy meg nem is értem, hogy honnan pattant ki ez az ötlet. Hiszen ha jól értelmeztem írásodat nem dolgozol, nem tanulsz, de honnan van 19 évesen közgyógyod?

2013. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig a fogszabályzó is a felébe került, mert van közgyógyom. Azért van mert beteg vagyok.
2013. ápr. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!