Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állandó fogszabályzó az...

Az állandó fogszabályzó az nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] és így teszik be?
2013. ápr. 5. 22:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. De nem halálos. Annyi hogy az első napokba a mogyorót a rágót meg a keményebb dolgokat feleljtsd el. Bár elvileg amíg fent van nem lehetne de ha megtanulsz enni vele akkor úgyis fogsz mindent.:) nekem amúgy nem feszítették szét a számat mikor rakták. Túl lehet élni:)
2013. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egyáltalán nem fáj meg nem feszítik szét :D
2013. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első pár napban kicsit kellemetlen,de aztán hamar megszokod :)
2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenek a fogaid! :)

Nekem egyet ki kellett húzni, de az semmi sem volt... Viszont a fogaim nagyon-nagyon csálék voltak, így a fogszabályzónak sok dolga volt. Meg kell mondjam, hogy az első nap annyira fájt, hogy az egész fejem sajgott :D Egy hétig csak folyékony kaján éltem.

De csak az első alkalom volt ilyen rossz. A többi már sokkal jobb volt. ;)

De meg kell mondjam, nekem tetszik, és mindig várom, hogy húzzanak rajta. :D

Amúgy a felrakás az nem kellemetlen, bár eléggé szétfeszítik a szádat. Mondjuk nekem pici szám van, lehet, hogy azért volt olyan kellemetlen. ;)


Illetve pár év múlva ki fogják műteni a bölcsességfog-csíráimat, hogy ne nőjön ki (mert akkor eltolhatja a fogsort).


Őszinte leszek: fáj, és kellemetlen.

De a szépségért szenvedni kell, és én szeretem! ;)

2013. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első napokban , miután felteszik nagyon kellemetlen , nem fáj , hanem nagyon zavaró . Nekem fél éve van a felső fogsoromon , ma tették fel az alsót , most nagyon kellemetlen :s viszont a felsőt már annyira megszoktam , hogy nem is érzem :)
2013. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!