Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet fogorvos váltani kezelés...

Lehet fogorvos váltani kezelés közben?

Figyelt kérdés
Úgy értem elmentem egy fogorvoshoz azzal a panasszal, hogy fáj a fogam és azt mondta gyökérkezelés kell neki, ami ugye több alkalom. A probléma csak az, hogy ez az orvos olyannyira bunkó, hogy azt elképzelni nem lehet... nem tudom mivel váltottam ki nála ezt a viselkedést, de megtisztel vele minden alkalommal. Eddig 2 szer voltam nála, ma megyek a 3.-ra. De ha ma is ezt a modort veszi fel, akkor inkább mennék máshoz ha lehetséges még mielőtt befejezi a fogam...

2013. márc. 28. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, de mit jelent az, hogy bunkó?
2013. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lekezelő, és olyan mintha hülyének nézne... nem is értem

pl a legutóbbi alkalommal megjegyezte, hogy egyek kevesebbet vagy szedjem ki a fogamból az életmaradékot... elég ciki volt mert 1. mi az hogy egyek kevesebbet? Ilyen nincs, igazán sajnálom, de enni muszáj... 2. Szedjem ki a fogamból az ételmaradékot? Gondolja nem megtettem amit megtudtam... nyilván nem úgy mentem oda, hogy egy hete fogat se mostam, de bocsánat én nem tudok derákig behajolni a számba és 110%-ban kipucolni azt.... Neki viszont ez a munkája... nem is értem miért választ ilyen szakmát az, aki nem szeret emberekkel dolgozni...

2013. márc. 28. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:

ha találsz olyat, aki elvállal, először is ezzel kell kezdened.

Amúgy meg fogselyem, szájvíz a fogmosás mellett, ennél többet nem lehet tenni.

A stílust nem írtad le, de ha jó szakember, én maradnék, mert a lelkem pátyolgatását nem az orvosoktól várom.

2013. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy új fogorvosnál is időpontot kell kérni, ami lehet 3-4 hét is, addig viszont nem maradhat kezeletlenül a fogad, jobb ha ezt ő befejezi és utána váltsz orvost, amúgy harmadiknál nekem már véglegesre betömték.
2013. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek a 4. kezelésre, de még mindig fáj. A eddigi 3 alkalommal először fúrta meg valami furcsa színes nem tudom miket tett bele, a következő két alkalommal pedig csak öblítette :/ Hogy lehetséges, hogy még mindig nem jó?
2013. ápr. 2. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon gyulladt volt a fog, örülj neki, hogy kikezeli és nem tömte még be véglegesen.
2013. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nem kritizálni akartam, csak aggódom, hogy a végén azt mondja, hogy mégiscsak húzzuk ki
2013. ápr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!