Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a foghúzás?

Nagyon fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Van fogszabályzóm és volt szájpadlástágítóm is, de tegnap azt mondta a doki, hogy nem nagyon használt ez a tágító, mert nem lett több hely és túl nagyok a fogaim. Ezért 2 fogamat ki kéne húzni, hogy azokat a fogakat is be tudják kötni amik eddig nem voltak. Nagyon félek , szerintetek kihúzassam?
2013. márc. 23. 10:49
1 2
 1/17 anonim válasza:

szia.nekem már 2 fogamat húzták ki,nekemis volt(és van is) fogszabályzóm.Foghúzásnál maximum az kellemetlen amikor megkapod a szurit:Damugy maga a foghuzásbol annyit érzel hogy huzzák a fogad de nem fáj talán kicsit kelelmetlen lesz.:)de vannak olyan fogorvosok is akik még a szuri elött is raknak az inyedre ilyen zsibbasztó valami és akkor atse érzed annyira:)

(elmondom neked 10évesne huzták ki az első fogam,azóta is rühellem a fogorvost,deha muszáj muszáj:D)

2013. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Nekem egyszer már húzták ki fogamat , az rettentően fájt pedig tejfog volt! :( Az injekció egyáltalán nem fájt . Akkor erőt veszek és kihúzatom . :) Szájsebész fogja csinálni , remélem tényleg nem fog fájni :) :(
2013. márc. 23. 11:06
 3/17 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki még véleményt? :) Várom a biztatást ! :D
2013. márc. 23. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerint ki kell húzni akkor hajrá! :) Egyáltalán nem fog fájni! Nekem is van fogszabályzóm és szintén kellett fogat húzni, de egy pillanat alatt kint volt! Ha nincs begyulladva a fog akkor az érzéstelenítő teljesen érzéketlenné fogja tenni! Nekem egyedül a szuri volt kellemetlen! :)
2013. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) És a szuri fájt? Tényleg nagyon félek! :( Meg amikor érzem, hogy " ropog" a fogam ahogy

húzza ááá . :)

2013. márc. 23. 12:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a húzástól magától sose félek, nekem utána van a rémálom. Félek hogy kiesik a vérdugó és vérezni kezd a kihúzott fog helye. Már 5 fogamat húzták ki, bölcsességfogakkal együtt és az egyiknél sajnos így jártam.
2013. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért remélem velem nem lesz ilyen ! :)
2013. márc. 23. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem fáj a szuri, de csak akkor ha szájpadlásba kapom! Amikor felső fogat húztak vagy gyökérkezelték mindig kaptam, bezzeg nővérem sosem! Nem tudom mitől függ, de nekem az nagyon fáj! Ha azt megkapom utána már meg is nyugszom, mert maga a húzás nem fáj! A vérdugótól sem szoktam tartani, sose féltem hogy kiesik!
2013. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szurit már 2-szer kaptam , az nem fájt. Magától a húzástól félek, de ha ennyien mondtátok, hogy nem fáj, akkor kihúzatom :)
2013. márc. 24. 08:44
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a napokban húzták ki a fogam, nem mondom hogy egy álom, de azt hittem jobban fogom érezni. Az tényleg rossz, mikor "ropog" a fogad, de én a felépülés részét utálom jobban. Nem ehetek amit csak szeretnék, sőt alig bírok enni... De a szép fogsorért megéri :)
2013. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!