Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » HELP! Foghúzás után?

HELP! Foghúzás után?

Figyelt kérdés
Nost azt olvastam hogy öblíteni nem szabad, de lehet buborékmentes italt és fogat mosni, ha úgy nézzük ezek is öblítések? Mi legyen?

2013. jan. 7. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mostam fogat. Persze óvatosan és ahogy csak lehet elkerültem az érintett területet. Öblíteni tényleg tilos főleg szájvízzel(!) de inni azért persze, hogy ihatsz szinte bármit (tejterméket nem). Arra figyelj, de gondolom ezt nem fontos mondanom, hogy semmi ne kerüljön oda lehetőleg.
2013. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a másik oldaladon kellene innod,magyarul ne áztasd a sebet.

én nem mostam mondjuk.nekem elég sokáig vérzett 7 nap utan is szivargott a vér.

2013. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És rendesen étkezni mennyi idő után lehet?
2013. jan. 7. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendesen csak akkor, mikor begyógyul a seb. Addig csak nagyon óvatosan, szinte pépes kaját/nagyon alaposan megrágottat egyél sztem, hiszen az egy nyílt seb. Vigyáz, hogy ne menjen oda semmi. Gondolomamúgy sem rögtön pirítóst meg kemény magokat szeretnél rágcsálni...de persze enni kell. Leves az jó meg tényleg amit alig kell rágni.
2013. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!