Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő eltávolítás fájdalmas?...

A fogkő eltávolítás fájdalmas? Kb. mennyibe kerül foganként? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem gyulladt az ínye,nem fájdalmas egyáltalán,maximum kicsit kellemetlen.Én általában 4 havonta járok,tehát nem gyűjtöm sokáig,polírozással együtt kb 15 perc volt legutóbb.Ha valakinek már nagyobb a "gyűjtemény",akkor (nem trehány doki esetén) kb. fél óra.Nem foganként szokták meghatározni,hanem teljes alsó-felső fogívre általában 10-15E teljes áron,kuponosan 3-5E Ft-ért is szokott lenni.
2012. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt. Össz. 2000 Ft-ot kért el a doki. Pár perc volt az egész, nem tart sokáig. Nekem 8-9 fogamnál szedte le és max 5 perc volt.
2012. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
ingyenes volt még 2005-ben...nem fáj.5-10 perc.
2012. dec. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
130 eu teljes mely kezeles erzestelenitessel egy orat kell ulnom evente 4x Nem fogorvos hanem szajhygenist kezel uh szedi le a kovet nagyon alapos.
2012. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem fáj, de nem vészes. Viszont az egyik barátom teleinjekcióztatja a száját. No, ez szerintem nem éri meg. A feleségemnek nem fáj. Szóval, lehet, hogy emberfüggő.

Évente szoktam leszedetni, bár félévenként ajánlják. Úgy két hete voltam legutóbb.

Amit nálam használnak, az valami ultrahangos készülék. Azt mondják ez azért jó, mert nem teszi tönkre a fogzománcot. Állítólag van lézeres fogkő eltávolítás, ami nem fáj. Ezt még nem próbáltam.

2012. dec. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!