Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogkő eltávolítás?

Fáj a fogkő eltávolítás?

Figyelt kérdés
Eddig is éreztem hogy tt van(nem sok ideje) de gondoltam nem komoly de nem javult ma megnéztem és láttam hogy valószínűleg fogkő. Egy keveset sikerült eltávolítanom. Nagyon megsúroltam de vérezni kezdett mivel érzékeny a fogínyem de ott különösen és vérzett viszont nem javult... az eltávolítás fáj? mennyi ideig tart? mi történik? ? mi rosszabb tömés érzéstelenítővel, húzás érzéstelenítővel vagy fogkő eltávolítás?
2012. szept. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
kicsit kellemetlen, de nem fájdalmas, max akkor, ha társul hozzá ínygyulladás.
2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért vérzik mert be van gyulladva. Felesleges ezen aggódni, hogy fáj e, mert mindenképpen le kell szedetned, ha nem akarsz komolyabb gondokat. egyértelműen, ha valami érzéstelenítve van az nem fáj. Ergo a fogkőlevételt érzed, de nem fájdalmas inkább itt-ott kellemetlen tud lenni, viszont hasznos!
2012. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!