Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátum! Van itt...

Fog implantátum! Van itt olyan akinek van tapasztalata, akinek van vagy volt a szájában implantátum, milyet esetleg hol éri meg csináltatni?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy a számban a fenti szemfog és bölcsességfog között sajnos hiányoznak a fogaim.

Jelenleg van "fog" a számban, de az is bolti :( -szerencsére csak egyik oldalon-

Jó ideig nem volt gond, jól bírta a híd, de elkezdett mozogni, a hátsóról leragadt a híd és kicsit kellemetlen szagot is áraszt, ha megszívom, ezért gondolkodtam el az implantátumon, de hiába érdeklődtem, a közvetlen környezetemben senkinek nincs ilyenje.

A válaszotokat előre is nagyon köszönöm!



2012. nov. 29. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a két alsó hatos implantált fog,nemrég lett kész a korona is,eddig pöpecül működik,csak sokat kell a koronát fogselyemmel "takarítani".4,5 hónapos macera volt és kuponos kedvezménnyel 120ezer volt darabja(a komplett fogpótlásnak),kedvezmény nélkül 150-200E körül van(nem túl drága implantátummal és koronával).
2012. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!