Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne 2 műfog?

Mennyibe kerülne 2 műfog?

Figyelt kérdés

Egy baleset következtében letört a felső fosoromon hátul 2 fog.Az utolsó előtti és az az előtti.A múltkor elmentem a fogosrvoshoz, majd megkérdeztem tőle, hogy milyen lehetőségek vannak fogpótlásra, valamint az ehhez tartozó árakat.Azt mondta, hogy 2-es híd kellene, de nem műanyag, mert az nem ajánlja, hanem porcelán.Abból egy darab 45 ezer forint, de mivel nekem 2 kell, ezért 90 ezer lenne.


Namost én 16 éves vagyok és úgy tudom, hogy erre járna nekem kedvezmény, pontosabban az, hogy csak a technikai díjat kell megfizetnem, az orvos munkáját nem.Amiket ő mondott, az már a kedvezményes ár? Ha nem, akkor kb. mennyibe kerülne kedvezményesen?


Előre is köszönöm.


2012. nov. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztk fogászatokon az olcsóbbik porcelánkorona 25E körül van,ha maszeknál csináltatod,ott lehet akár annyi is és ott kedvezmény se jár ilyen alapon.Nézz körül más helyeken is.
2012. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
off.Ha 2 fogad hiányzik akkor nem 4-es híd kell?Mert ugye van 2 fog pluszban amire ráteszik a hidat.Vagy rosszul tudom?
2012. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valódan, elnézést.
2012. nov. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!