Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy foghúzás az fáj?

Egy foghúzás az fáj?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már négyet húztak. Őszintén szólva az első nem fájt, könnyen ki is jött. A második már rosszabb volt, de talán nem is érzéstelenített úgy a fogorvos, mert mást akart a h*lyéje csinálni de én mondtam neki, hogy ne kavarjon hanem húzza ki. Aztán 2-őt idén januárban, már nagyon le volt rohadva a fog, néhol már az ínyig. De ezt már egy nagyon jó helyen csináltattam. Na, akkor majdnem bexartam, mert nehezen jöttek ki. Annyira fájt, az a hideg, mély fájdalom, már azért imádkoztam, hogy kibírjam (és persze ne törjön szét a fog) de aztán csak kijött. Az igazság az, hogy nem szabad fájnia. Csak erős nyomásfélét érezhetsz.
2012. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Énis előrelthatólag húzás előtt állok , mert letört a fele. :S
2012. okt. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!