Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek forduljak orvoshoz?

Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már jó ideje lepedékes a nyelvem, és kb tavasz óta látom, hogy a nyelvem vége felé apró dudorok nőttek, de semmiféle fájdalmat nem érzek, az ízeket ugyanúgy érzem, azóta alig fogyasztok alkoholt, a dohányzással totál leálltam, de előtte se volta gyárkémény. Májusban voltam a sulival kötelező fogorvosi vizsgálaton, ott még meg is dicsérték a fogaim, pedig paráltam, hogy megállapítanak egy szájrákot vagy valami...18 éves leszek amúgy.
2012. szept. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Mármint vizet (nem üdítőt, gyümölcslevet, cukros teát).
2012. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbálkozom minél több vizet inni, de lehet, hogy nem eleget...a nyelvem végét amúgy úgy értettem, hogy a nyelvem töve fele, bentebb, nem a nyelvem hegyénél
2012. szept. 20. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként mindenképp érdemes ellátogatnod a háziorvoshoz, egy délután biztos ráérsz.
2012. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!