Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs alatti nyirokcsomóim...

Állkapocs alatti nyirokcsomóim duzzadtak, nem fájnak, csak inkább feszül egy kicsit, fogínyemen is hasonlót érzek. Milyen orvoshoz forduljak, háziorvoshoz, vagy fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem lyukasak a fogaim, nem is fájnak. A fogaktól lehet duzzadt a nyirokcsomó, vagy csak a nyirokcsomók miatt érzem a fogínyemen a feszülést?
2009. okt. 28. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem fogorvoshoz. Megkérdezhetem hány éves vagy? Én bölcsességfogra tippelek, főleg hogy feszülést érzel az ínyedben. Mielőbbi javulást, és őszintén kívánom, hogy fájdalommentes legyen a bölcsességfog :)
2009. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 25 éves vagyok, 1 bölcsességfoggal eddig, a többi még nem jött ki, de nem ott hátul feszül, hanem jobb 5-ös körül.
2009. okt. 29. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én. Hát én még mindig hiszem, hogy bölcsességfog, mivel nekem az egész fogsorom fáj, ha rákezd a bölcsességfogam, eddig már 15-ször nekiindult nőni, de sosem jön ki :) Szerintem továbbra is fogorvos :)
2009. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!