Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenne pár kérdésem?

Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

1. Peroxid mentes fogfehérítés mennyibe kerül?

2. Ha van gyökérkezelt fog, akkor az is ugyanolyam fehér lesz?

3. Màr 3hònapja elkezdte gyökérkezelni az egyik felső fogamat,azòta nyitva van,2hetene megnézi,nem csinàl vele semmit,mondvàn,hogy fàj.De ha kigyökérkezelte,nem kellene fàjjon,nem?Nagyon kellemetlen,hogy nincs betömve,és fàj is ràharapàsra.:-\

4. 29 éves vagyok lehet fogszabàlyzòm? Az alsò fogail kuszàk.

5. Sajnos az egyik felső fogam befelé nőtt, azzal mit lehetne kezdeni? Ki kellene hùzni és rà korona? Fogszabàlyzòval nem àllna vissza,azt màr mondtàk nekem.

6. Mennyi összeg lenne nekem kb. a fogaim rendbetétele?


Köszönöm előre is a segisèget,bocsi hogy kicsit hosszù lett!


2012. szept. 10. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Létezik ilyen, keress rá a neten, biztos vannak árak.

2. Gyökérkezelt fogat is fehérítenek, az eredményt nem tudom.

3. 3 hónapig nem lehetne nyitva a fogad, 2 hét az még normális. Gyógyszeres töméseket kéne kapnod bele és lezárni ideiglenes töméssel, valószínű azért fáj mert be van gyulladva a gyökércsúcs, és a körülötte lévő szövetek.

4. Lehet fogszabályzód persze

5. Ha kihúzzák a fogadat akkor oda nem lehet koronát tenni, mert nincsen ott semmi, mire tegyék? Implantátumot lehet csak betenni és arra koronát.

6. Passz, ezt csak az után lehetne megmondani, hogy látta egy orvos...

A konzultáció a legtöbb helyen ingyenes, elmész és megkérdezed a doktorbácsit! :)


Szívesen!

2012. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!