Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Ti használtok...

Fogszabályzósok! Ti használtok a fogatok/fogszabályzó tisztítására fogselymet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. júl. 26. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egyénfüggő, én például utálom a fogselymet, van fogszabályzóm , úgyhogy főleg nem használok, de mondom egyénfüggő.
2012. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a spec kefét, fogszabályzó tisztítót, ami a drótok közé is bemegy. Selyemmel nem boldogultam volna gumik, drótok között.
2012. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogpiszkáló+fogselyem jött be leginkább.
2012. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogköztisztiót használok inkább. Fogselymet csak 1-2 hetente, de akkor se szivesen...

17/L *9,5 hónapja hordom*

2012. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges azzal szórakozni. Használj szájvizet, és moss alaposan fogat.
2012. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
59%
nem szoktam soha ilyenekre költeni a pénzemet!Egyszerűen csak mosd meg a fogad napi 2-ször
2012. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én fogszabályzóval nem tudom használni a fogselymet. Egyébként a napi 2 fogmosás nem elég ha fogszabályzója van. Persze ha csak napi 2szer étkezik akkor maximálisan. De én napi 3-mal is sokszor éhes vagyok.:)
2013. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!