Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés normális ha fáj?

Fogtömés normális ha fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt betömték a fogamat és most ha "szívom" akkor szúró érzést érzek, mintha az ideget piszkálná valami. Ha rágok akkor nem érzem a fájdalmat. Olyan 2 hete betömettem a fogam, azzal most semmi gond. Nem értem, most akkor a fogorvos rontott el valamit? Volt már valakivel hasonló eset? Mi lehet a gond?

2012. jún. 29. 02:02
 1/4 anonim válasza:
Szerintem 2 hét után nem kéne, hogy fájjon. Lehet, hogy annyira szétment mér a fogad, hogy a sima tömés már nem elég.
2012. jún. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De neeem... tegnap előtt tömettem és az fáj. Amit 2 hete tömettem azzal minden rendben van, ez az érdekes hogy azzal semmi gond.
2012. jún. 29. 02:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A tegnap előttit mégne szívogasd, ha nem lett kigyökérkezelve, mert levegős lesz a tömés ha nem uv-val forrasztotta.


Ha egy hét mulva is érzékeny akkor van baj.


Elvileg most dolgozik benne a vegyszer amit belerakott..


Ha nem javul a dolog akkor cseréltesd ki vele, mert vagy leegősre tömte, vagy nem zár rendesen, vagy túl van tömve... Enyik sem jó!

2012. jún. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem uv-val forrasztotta mert világított az a cucc amit odatartott meg csipogott, de nem tudom nem értek én ezekhez :D
2012. jún. 29. 03:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!