Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után fogfájás....

Fogtömés után fogfájás. Normális e ez?

Figyelt kérdés
Ma voltam a fogorvosnál, kb 3 órája, betömte a fogamat. Normális e ekkor h fáj a fogam egy kicsit ?
2009. okt. 26. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Lyukat kellően megtisztította, hogy betömhesse. Pár nap múlva észre sem veszed majd, kicsit érzékeny lesz addig. Ne aggódj. Ha pár nap múlva is fáj ugyan úgy, akkor irány vissza hozzá, és be kell tömetni újra, vagy gyökér kezelni ha már súlyosabb.
2009. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy-két hétig még normális ha fájdogál, ha utána is fog, menj vissza a fogdokihoz.
2009. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

(Sajnos nagy tapasztalattal a hátam mögött) azt mondhatom, hogy igazuk van az előttem szólóknak.

Pár napig még ha kell vegyél be gyógyszert is, addig megnyugszik a fog. Ha esetleg nem, akkor baj van.

2009. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!