Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után normális ez?

Fogtömés után normális ez?

Figyelt kérdés

olyan érzés , mintha ahol tömve van a fogam kidudorodna, szóval nem tudok teljesen ráharapni a dolgokra a másik oldalon.. nem tudom érthető e ez így.

szóval ez csak ilyen pillanatnyi, szokatlan még hogy tömés van benne, vagy tényleg nincs normálisan lecsiszolva??

ja és még valami, ihatok kólát? mondjuk szívószállal? ( 8kor lett kész a tömés )


2011. aug. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább nem lett lecsiszolva...nem szóltál a dokinak, hogy magasan van a tömés, nem tett be "rágópapírt" ? Csak mert nekem is ma tömték 1 fogamat és semmi baj nincs vele
2011. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tett be olyan kis papírt vagy 3szor, meg kérdezte is hogy jó e , és csiszolt is belőle nem is keveset. csak mikor még az egész procedúra előtt voltunk, és még csak az érzéstelenítőt szúrta be akkor is ilyen érzés volt.. meg aztán nem akartam neki ott pampogni hogy nem jó, mert szívességet tett , hogy betömte ( apa egyik ismerőse ), szóval ingyen volt.. meg még lesz is pár tömésem nála ... de most így utólag, lehet , hogy csak kiszúrtam magammal...
2011. aug. 18. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, magaddal toltál ki...ha úgy érzed rossz, ne félj akár 8x is szólni, hogy csiszoljon még belőle. Hiába van ott az a papír, igazán csak te érezheted, mikor van jól megcsinálva. Na de mindegy, ha mész még hozzá akkor majd lecsiszolja, de legközelebb nyugodtan szólj neki, ha magasnak érzed a tömést.
2011. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben :)

csak mondom ő biztos jobban ért hozzá mint én , hogy hogy jó :D ... bár érezni meg csak én érezhetem, az is igaz ..

2011. aug. 19. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!