Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek sima (fém színű)...

Szerintetek sima (fém színű) vagy színes fogszabályzóm legyen?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a színesben (piros, narancs, zöld és sötét színek kizárva), de nem tudom... nem lehet, hogy kicsit ciki lenne? Maradjak inkább a sima fémszínű fogszabinál? 14/L

2012. jún. 8. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam színes fogszabályozóról. Csak fémszínű van, és porcelán, tehát fog színű. Ami színes lehet benne, az a ráhúzott gumik.
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?

[link]

2012. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, mármint arra gondoltam, hogy a gumik színesek legyenek-e benne :)
2012. jún. 8. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
én színeset akartam régen :) de nem volt fogszabim..sajnos..:(
2012. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem túl gyerekes? xd Ne maradjak inkább a simánál?
2012. jún. 8. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
A fehér színű gumi hamar elszíneződik az étel nedvektől, ezért jobb a színes gumi, csak a zöldet nem ajánlom, mert az olyan, mint ha spenót szorult volna a fogaid közé. A rózsaszín, és a türkiz kék az lányoknak való szín.
2012. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima fém volt, szerettem nagyon. Mindig színes gumi volt rajta. Először én is sokat vacilláltam, de aztán rájöttem, hogy másfél havonta úgyis kérhetek új színűt. Volt már piros, pink, zöld, kék, de a legjobban a türkiz tetszett, ezért az volt sokszor, amíg lehetett rá húzni gumikat. Szerintem nem ciki, nem is gyereket, nekem 15-17 éves koromig volt.
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj már megint itt van az idióta spenótos -.-" Erre továbbra is ez a reakcióm: De ez a kajamaradékos dolog akkora hülyeség... Senki se hiszi, hogy spenót maradt a fogam között, mert egyrészt a gumi nem a fogak között van hanem pontosan a közepén, ráadásul egyformák és egyenlő távolságban vannak. Abszolút nem úgy néz ki mintha kajás lenne.

és ennyi erővel maga a sima fogszabi is látszódhat messziről "kajamaradéknak" (amúgy nem) + messziről az se látszik, hogy zöld.


Most ez hol olyan mint a spenót? [link]

[link]

2012. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy azt válaszd, amit a szüleid ki tudnak fizetni <;)
2012. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szineset válassz!Az enyémet2hét múlva fogják felrakni és türkiszkék lesz.12/L.A hegedűtanárom kb 27 éves csaj.Kék fogszabályzólyavan és nagyon jól áll neki.Szóval egy27évesnek nem ciki,sőt akkor neked.Amúgymost divatlett a színes nagyon sok embernek annyira jól tud állni akár milyen szín.Legfeljebb he nem tetszik akkor leszedeted a gumit.(Nem biztos,hogy eztminden fogovosnál lehet)
2012. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!